.

.

New
Orijinal Ninebot Aksesuarları Kiti Elektrik Gaz Güçlendirici Hızlandırıcı Montaj için Kickscooter Ninebot ES1 ES2 ES3 ES4

Orijinal Ninebot Aksesuarları Kiti Elektrik Gaz Güçlendirici Hızlandırıcı Montaj için Kickscooter Ninebot ES1 ES2 ES3 ES4

₺ 30.45
₺ 39.55

Ödenebilirlik
İşlenmemiş

SUMTOP.MAĞAZAOrijinal Ninebot Aksesuarları Kiti Elektrik Gaz Güçlendirici Hızlandırıcı Montaj için Kickscooter Ninebot ES1 ES2 ES3 ES4Not : sevgili Müşteri, satın almak istiyorsanız ek yükseltme pil, aşağıdaki bağlantı tıklayınız.Https : //www.aliexpress.com/item/Original-Ninebot-Upgrade-Battery-Kit-for-Kick Scooter-ES1-ES2-Smart-Electric-Scooter-foldable-lightweight-hover-board/32861956558.html-165.63/piece-1549.45/piece-777.00/piece-543.90/piece Varsa mücbir sebep ve özel nedenlerle, Teslimat Süresi gecikecek. Tahsil edilebilir çevrimiçi satın alınan bir şey için gümrük vergileri ve vergi. Alıcılar özel vergi sorumludur.Biz $10-15 için faturada gümrük gümrükleme yüksek vergi önlemek için, özel gereksinimi varsa, lütfen bir mesaj bırakın zaman yer sipariş. Garanti ve Iade Politikası Biz dürüst ve makul alıcı için garanti memnuniyet. Varış üzerinde öğe hasarlı, kooperatif olun sorun üzerinde fotoğraf ya da video çekmek için ve doğrulamak için bize göndermek için. Için doğruladı ürün hatalı onayı gönderebilirsiniz, size yedek parça ücretsiz, biz nakliye şarj . Biz herhangi bir fiziksel zarar veya hasar için sorumlu değildir/alıcı kötüye sonucudur, alıcı iade nakliye ücreti ödemek için sorumludur. Geribildirim Sevgili alıcılar, biz iş takdir, bizim hizmet ile memnun iseniz, lütfen bize olumlu bir geribildirim ve işlemin ayrıntıları oranı (Ayrıntılı Satıcı Karnesi) ile bir "MÜKEMMEL 5 STARS".
Zaman nakliye zaman parçası oranı dikkate uluslararası transit atın lütfen. Sizin tanıma iş geliştirmek ve daha iyi hizmet verebilmek için bize daha emin.
Emin amacımız mutlu bir alıcı ve keyifli alışveriş. Ayrılmadan önce bize e-posta herhangi 1 veya 2 derecelendirme, negatif geribildirim.
Biz endişelerinizi ve sıkıntılarınızı anlıyorum, ve sorunları çözmek için çaba yapacak. Herhangi bir sorunu çözmek için bize fırsat verin.
Bize ulaşın Izin lütfen 12 saat cevap için bize, bizden herhangi bir cevap almazsanız, posta kutusu dolu değil sağlanması e-postanızı kontrol edin.

Ana özellikler

Model Numarası:
for Ninebot Kickscooter ES1 ES2
is_customized:
Evet
tip:
Electric
Yeni Kız

Müşteri seçim