.

.

New
40 adet/grup Kulak Mumlar Sağlıklı Bakım Kulak Tedavisi Kulak Wax Kaldırma Temizleyici Kulak Coning Tedavi Indiana Terapi Koku Candling

40 adet/grup Kulak Mumlar Sağlıklı Bakım Kulak Tedavisi Kulak Wax Kaldırma Temizleyici Kulak Coning Tedavi Indiana Terapi Koku Candling

₺ 4.67

Ödenebilirlik
İşlenmemiş

40 adet/grup Kulak Mumlar Termo-Kulak Kulak Tedavi Arı Balmumu Temizleme Temizlik Coning Terapi Koku Candling Kulaklar Bakım
Özellikler :
Kulak candling bir doğal, olmayan müdahaleci prosedürü ağrılı etkileri hafifletmek yardımcı olabilecek kronik baş ağrısı, sinüs koşulları, alerji, vertigo, yanı sıra küçük işitme kaybı nedeniyle aşırı kulak kirini kurmak.
Söyleniyor kulak mumlar arasında değişen belirtileri hafifletmek için kullanılabilir basit kulak ağrıları, sinüs enfeksiyonları, ve sinüs basıncı yardım, sinüzit, serbest bloke enerji, gerginlik giderici basınç noktaları, ve genel sadece olmak bir yatıştırıcı rahatlatıcı terapi.
Kulak mum uygulayıcıları onlar iddia yok tedavi bu koşullar, sadece denge getirmek için yardımcı ve şifa teşvik.
Bazı mitler ile ilgili ne olur sırasında candling deneyimi.
Bu biri olduğunu duman girer kulak kanalı ve yumuşatır balmumu daha sonra çizilmiş geri mum aracılığıyla.
Bu en yaygın açıklaması nasıl candling çalışır, nedeniyle aslında bazı itibaren balmumu mum kendisi onun yol aşağı yapabilir, iç silindir ve zaman cut açık sonra muhtemeldir benzer bir mumsu sarı benzer madde kulak balmumu.
 
Türü : Kulak Mum
Kalite : 40 adet
Malzeme : Balmumu, Doğal Malzeme
Özellikleri : Olmayan müdahaleci, Doğal, Rahatlatıcı Terapi
Boyutu : 0.8 cm x 22 cm/0.31 "x 8.66" (Yaklaşık.)
Nasıl Kullanmak için Kulak Mumlar
1) hazırlamak alanı
Emin olun odası draughtfree olduğunu, sıcaklık olmalıdır ortam ve aydınlatma yumuşak. Var isteyebilirsiniz bazı nazik müzik oynayan arka plan.
2) hazırlamak ekipmanları
Dışarı yatıyordu kulak mumlar, küçük bir kase, bir ayna, bir çakmak veya maçlar ve bir makas.
3) rahat bir pozisyonda yalan kanepe veya hatta Üzerinde kat! Dinlenme bir yastık ve üzerine başını eğin için bir tarafı. Iyi bir fikir birisi etrafında size yardımcı, özellikle bu ilk kulak candling deneyimi.
Kez kurduk rutin kulak candling, düzenli bir bir ayna var sağlamak böylece değerlendirebilir ilerleme candling iken.
4) hafifçe mum yerleştirin dış açılış kulak
Küçük bir konfor kulaklık kulak mum ile donatılmış olduğunu, hafifçe yerleştirilir dış açılış kulak sahip emin olmak için iyi bir mühür arasında kulak açılış ve sonunda mum.
5) ışık mum Kez yaktı, mum oluşturur hafif bir vakum etkisi, oksitleyici, buharlaşması ve çizim yumuşatılmış balmumu ve enkaz kulaklar. Bu çok nazik ve noninvaziv süreci, ve muhtemelen deneyimi bir harika
Çatırtı veya yumuşak tıslama ses prosedürü sırasında.

Ana özellikler

malzeme:
Non- woven
Model Numarası:
A323
boyut:
Orta
öğe Türü:
Massage & Relaxation
Marka Adı:
DEDOMON
uygulama:
Ear
Including:
40 pieces (color random)
Yeni Kız

Müşteri seçim