.

.

New
10 adet/grup Konnektör Koaksiyel Sıkıştırma Uydurma Sıkıştırma Koaksiyel O-ring F Konnektör RG6 Coax SıKıŞTıRMA KABLOSU F KONNEKTÖRÜ

10 adet/grup Konnektör Koaksiyel Sıkıştırma Uydurma Sıkıştırma Koaksiyel O-ring F Konnektör RG6 Coax SıKıŞTıRMA KABLOSU F KONNEKTÖRÜ

₺ 3.36
₺ 3.69

Ödenebilirlik
İşlenmemiş

-8.99/piece-3.73/piece-6.35/piece-2.29/piece 10 adet/grup bağlayıcı koaksiyel koaksiyel sıkıştırma uydurma sıkıştırma koaksiyel o-ring F konektörü RG6 koaksiyel sıkıştırma kablosu F konektörü Sıcak Hatırlatma :
Farklı miktarlarda farklı fiyatlar sunuyoruz, lütfen mağazamıza bir ziyaret edin ve gerekli miktar için en iyi fiyatı öğrenin veya gerekli miktar için bana ulaşın!
Rus arkadaşlar dikkat lütfen!!!
Rus gümrük yeni politikası nedeniyle alıcının tam adını doldurunuz, aksi takdirde muhtemelen nihayet paketinizi alamayacaksınız, işbirliğiniz için teşekkürler!
Hakkında Lojistik :
Bizim ücretsiz nakliye yolu çin Post sıradan küçük paket artı çin'de izlenebilir ama yurtdışı takip değil. Bu nakliye yolu sizin için çok para tasarrufu sağlar. Ama nispeten büyük miktarda sipariş varsa, biz de yurtdışı izlenebilir çin sonrası hava posta ile ücretsiz nakliye sağlamak. Tabii ki ücretsiz nakliye yolumuzdan memnun değilseniz, lütfen kendi ihtiyaçlarınıza göre ilgili lojistik yaklaşımını seçin. paketi rasyonel teslimat aralığında almazsanız, lütfen hemen bizimle iletişime geçin, nakliye taşıyıcımızla kontrol edebiliriz. Lütfen bize başvurmadan önce herhangi bir anlaşmazlık açmayın veya herhangi bir olumsuz veya nötr geribildirim bırakmayın. Çok teşekkür ederim!

Ana özellikler

Model Numarası:
SS616
Yeni Kız

Müşteri seçim