.

.

New
5D DIY Çok tarzı Elmas Boyama Çapraz Ctitch Kiti 16 Desen Duvar Sticker Mozaik Elmas Nakış Boyama Ev Dekor

5D DIY Çok tarzı Elmas Boyama Çapraz Ctitch Kiti 16 Desen Duvar Sticker Mozaik Elmas Nakış Boyama Ev Dekor

₺ 2.90

Ödenebilirlik
İşlenmemiş

-2.94/piece-2.94/piece-2.94/piece-2.94/piece-2.98/piece-2.50/pieceBIZIM MAĞAZA HOŞGELDINIZ ~~~~Destek her zaman bizim motivasyonSevgili, dikkat! Biz satılan elmas
Resim sergisi vardır yarı-bitmiş ürün dahil değildir doz çerçeve.
Boyutu hakkında : Tuval boyutu : 30* 30 cmResim boyutu : 25* 25 cmTüm boyut elle ölçülür, yani izin lütfen 1-3 cm farklılıkDIY elmas boyama karakteristik :
1. DIY elmas boyama çalışabilir ve stres azaltmak için öğrenmek, duygusal ayarı, aktif düşünme, kendine güvenini artırmak.2. The DIY elmas boyama aile odası süslemeleri için kullanılabilir, yaşam daha uyumlu.3. DIY üretim yaşayabilirsiniz başarı duygusu, yeteneği ve azim sabır yetiştirmek, yaşlı ve çocuk uygundur.4. üretim süreci basit tamamlamak için kısa bir süre oluşturabilirsiniz.5. DIY boyama elmas nefis vermek için arkadaşlar ve sevilen olanları paylaşmak için iyi dileklerini ifade etmek.6. DIY elmas beraberlik bir kişi herhangi bir yaş yapılabilir beri, çocuklar da dahil olmak üzere, aile üyeleri ve böylece aile daha sıcak.DIY Elmas boyama üretim adımları :
1. kutusunu açmak ve kontrol elmas beraberlik özel araçları.2. görüntülemek reçine elmas renk, düzenlenmiş sipariş kodlama.3. ortaya çıkarmak bant üzerinde çizim, size çok göreceksiniz semboller karşılık gelen renk kodlama.4. göre gelen renk kodlu kelepçe ilgili reçine kakma elmas.5. önerdi tek tip reçine elmas bir set daha hızlı tamamlandı.6. oluşturmak için mükemmel bir elmas boyama, çizimleri koymak birlikte tek bir yerde her satır semboller yok sıkışmış kalmak için elmas.7. kesmek için iyi bir şekil çizimleri üzerinde tutun sıralanır dizi yukarıdaki malzemenin düzlemine monte.8. eklemelerine gerekir karşı düz düzgün, çatlaklar yok.9. sonra iyi bir mücadele, geri kalanı boşluk tutkal ilgili semboller elmas.

Ana özellikler

boyut:
30x30cm
Marka Adı:
Megayouput
kullanım:
Paintings
stil:
Avrupa ve Amerikan Tarzı
malzeme:
Reçine
desen Türü:
Manzara
elmas Şekli:
Yuvarlak
form:
Üç - boyutlu
yapıştırma alanı:
kısmi
dış ambalaj:
kağıt torba
tuval ambalaj yöntemi:
sıvamış
çerçeve:
Hayır
renk sayısı:
1-30
Yeni Kız

Müşteri seçim