.

.

New
Vividtiles Altıgen vinil yapışkan Kendinden Yapışkanlı Duvar Kağıdı 3D Kabuğu ve Sopa Kare DUVAR KAROLARI Backsplash-1 için Sac

Vividtiles Altıgen vinil yapışkan Kendinden Yapışkanlı Duvar Kağıdı 3D Kabuğu ve Sopa Kare DUVAR KAROLARI Backsplash-1 için Sac

₺ 4.01
₺ 5.99

Ödenebilirlik
İşlenmemiş

Özellikleri ve Avantajları
1 : 3 D etkisi, neredeyse ayırt edilemez gerçek fayans
2 : kurulumu kolay, korumak ve temiz
3 : dayanıklı leke, solma, nem ve küf
4 : dayanıklı stovetops ısı ve nem için banyolar
5 : hiçbir harç, hiçbir yapıştırıcı, hiçbir özel aracı ve hiçbir karışıklık. Bu dakika içinde monte edilebilir üzerinde bir temiz, kuru, düz, ve pürüzsüz yüzey.
6 : yapışabilir çok sıkıca ve parça gitmek önlemek kapalı
7 : farklı renkler mevcut, boyutları, şekiller ve orijinal tasarımlar
8 : yarım maliyeti pahalı cam fayans
9 : tüm ürünler istek üzerine özelleştirilebilir.
Kabuğu ve sopa fayans üzerinde çalışmış olabilir tüm pürüzsüz, temiz, ve kuru yüzeyler, gibi boyalı alçıpan veya hatta sağ üzerinde seramik fayans. sadece kabuğu ve sopa, kolay yüklemek için. Tüm ihtiyacınız bir cetvel, bir kalem, bir bez ve makas. Bu proje tasarruf size zaman ve para kayıp gerçek kiremit ile karşılaştırıldığında. Ve hiçbir endişe yoktur karo boyutunu uygun değilse duvar kolay olduğu gibi kesim. Sık Sorulan Soru 1 : peel ve sopa kiremit? Kabuğu ve sopa kiremit yenilemek kolay bir DIY yönlü mutfak ve banyo backsplash, ve kapalı ortam. 2 : nerede kabuğu ve sopa kiremit monte edilebilir? Fayans kolayca mevcut üzerine doğrudan monte panelleri veya pürüzsüz yüzey. Mutfak backsplash ve banyo backsplash için özellikle tasarlanmış, fayans dayanıklı soba tops ısı ve nem, banyo. 3 : ne kadar bu ürün canlı? Bu ürün PET malzeme + PU tutkal, bir yüksek miktar ve çevre dostu malzeme. Düzenli kullanarak ömrü 5-10 yıl veya daha uzun, kullanarak ortamına dayalı. 4 : peel ve sopa kiremit kaldırmak için nasıl? Karo kaldırmak istiyorsanız, bir saç kurutma makinesi kullanabilirsiniz ısınmak için yapıştırıcı ve çekme usulca köşeleri ile başlayan. 5 : nasıl temiz ve fayans korumak? Çok kolay kabuğu ve sopa kiremit temizlemek için, sadece nemli bir bez.
Ve lütfen herhangi bir kimyasal madde veya temizlik için aşındırıcılar
6 : Ben yükleyin duş duvar? Fayans sağlamak için uzun bir süre için kullanılan olabilir, bu onları yüklemek için yanlış olduğunu nerede onlar su ile doğrudan temas olacak.

Ana özellikler

stil:
modern
tema:
Model
sınıflandırma:
pencere etiketleri,Wall,anahtarı paneli çıkartmalar,Kabine Soba için,Çini için,Buzdolabı için,mobilya çıkartmalar
model:
3D Sticker
şartname:
Tek parça Paket
senaryoları:
duvar
Marka Adı:
Vividtiles
malzeme:
Plastik
Model Numarası:
T80503
Size:
267*267mm
Yeni Kız

Müşteri seçim