.

.

New
Ohhunt Avcılık Delik Yılan gun temizleme 9mm. 380 Cal GA Ölçer Boresnake Av Tüfeği Varil Bronz Temizleyici Kiti

Ohhunt Avcılık Delik Yılan gun temizleme 9mm. 380 Cal GA Ölçer Boresnake Av Tüfeği Varil Bronz Temizleyici Kiti

₺ 4.28
₺ 4.50

Ödenebilirlik
İşlenmemiş

Ohhunt Avcılık Delik Yılan gun temizleme 9mm. 380 Cal GA Ölçer Boresnake Shotgun Barrel Bronz Temizleyici Kitişartname : Delik Yılan kesinlikle dünyanın en hızlı delik temizleyicidir. dahili fırçalar bir dizi ile hazırlanmış, bu basit bir adım içine tüm temizleme işlemleri birleştirir, etkili temizlik sizin tek geçişte taşıyordu. İlk, bir başlangıç ipi alan gevşek kaldırır sonra eylemi fırçalar kum ve enkaz içinde ana öncesinde bore ovma. son olarak, ana ipi, standart bir temizlik yama 160 kat daha fazla diş ipi ile, süper-scrubs delik bir ayna gibi bitirmek için. pirinç ağırlıklı açılan aracılığıyla kordon varil aşağı kolayca sığar, sadece kavramak ve aracılığıyla kordon varil-bir does it all üzerinden çekin.-hafif ve kompakt, bu bile en uzak avcılık hedef için almak kolay. orada helezon veya taç zarar açıkta metal, ve hiçbir montaj gereklidir. ve bu çözücü güvenli, yıkanabilir ve tekrar kullanılabilir yüzlerce kez. tüfekler için kullanılabilir, tüfekler ve tabancalar. . TOPTAN : biz toptan destek, lütfen bize ulaşın eğer kitle miktar ile ithalat gerekir.
ÖDEME : biz aliexpress kabul vepaypalödeme.biz ödeme aldıktan sonra 3 iş günü içinde gemi olacak. ciddi istekliler sadece, lütfen. siparişler iptal edilecek ve ödenmemiş madde anlaşmazlığı müracaat edilecektir ödeme satın alma 10 gün içinde alınan değilse.
NAKLIYE : biz sunulan standart sabit oran için kargo ücreti worldwide. havayolu aracılığıyla çin'den doğrudan ürün gemileri ve teslimat, teslim süresi farklı hedefe bağlı olacak. Amerika Birleşik Devletleri, avustralya, İNGILTERE, biz e Packet gönderebilirsiniz diğer ülkeler Çin Post Hava Posta göndermek varsayılan daha hızlı mal almış istiyorsanız, EMS seçebilirsiniz, biz göndermeyin diğer lojistik modu
İADE : biz satmak her ürünün arkasındayız.

Ana özellikler

Marka Adı:
ohhunt
Model Numarası:
9mm
type:
Gun Cleaner
Country of origin:
China
Yeni Kız

Müşteri seçim